O NÁS       LAMINOVACIE FÓLIE A PECE      REFERENCIE      KONTAKT

 

LAMINOVACIE FÓLIE A PECE

 

 

Evaglass - autorizovaný distribútor bezpečnostných fólií EVASAFEpre Českú a Slovenskú republiku

BEZPEČNOSTNÉ
LAMINOVACIE FÓLIE
FAREBNÉ
LAMINOVACIE FÓLIE

LAMINOVACIE FÓLIE
S AKÝMKOLVEK
GRAFICKÝM OBRAZOM

 

DOSTUPNÉ
LAMINOVACIE PECE

EVASAFE – bezpečnostná laminovacia fólia

Evasafe (Etylén Vinyl Acetát) je špeciálna patentovaná japonská fólia, ktorá predstavuje revolučné riešenie v oblasti dekorovania laminátovým sklom v exteriéroch a interiéroch. V procese laminovania mení Evasafe molekulárne zloženie skla a stáva sa súčasťou jeho štruktúry, splýva s ním (ide o proces tzv. 3D sieťovania). Evasafe fólia dodáva sklu, na ktoré sa aplikuje nové kvalitatívne vlastnosti, predovšetkým predlžuje jeho životnosť, zvyšuje jeho beztak vysokú pevnosť a odolnosť. Disponuje mimoriadnymi vlastnosťami ako perfektná priľnavosť na sklo, vysoká trvanlivosť, pevnosť, odolnosť voči teplote, vlhkosti, UV-žiareniu, starnutiu, vysoká odpudivosť vody. Evasafe poskytuje maximálnu dlhodobú spoľahlivosť aj pri tých najnáročnejších podmienkach vo vonkajšom prostredí. Jej sila tkvie taktiež v jednoduchej manipulácii a aplikácii v procese laminovania, preto s ňou dokážu pracovať aj strohšie vybavené sklárske výrobne, bez nutnosti použitia autokláv. Mimochodom, výrobca Evasafe je najväčším producentom kaučukových vedľajších produktov na svete. Ak sa chcete dozvedieť viac o technických informáciách Evasafe, kliknite tu . . .


Evasafe technické informácie /pdf súbor/
Evasafe - multievasafe technické informácie /pdf súbor/


Hlavné prednosti:

- Predĺženie životnosti kaleného skla, na ktoré sa aplikuje
- Zvyšuje odolnosť a pevnosť skla
- Zvyšuje bezpečnosť kaleného skla – pri prípadnom rozbití drží Evasafe fólia drobné tupé čiastočky skla pokope
- Perfektná priľnavosť na sklo
- Odolnosť voči teplote, vlhkosti, UV žiareniu, starnutiu
- Vysoká odpudivosť vody
- Ideálna do náročných podmienok v exteriéroch a interiéroch
- Jednoduchá manipulácia v procese laminovania


Pri použití s temperovaným sklom a špeciálnymi sklami typu "LCD ssg Privalite": 
Tekutosť a nízka viskozita EVASAFE pri tavení za tepla, ju robí obzvlášť vhodnou pre použitie s týmto typom skla.

 

Pre koho je Evasafe určená?

Pre dizajnérov a architektov

Kvôli jednoduchému zavedeniu vkladných materiálov spôsobila revolúciu v sektore dekorovania v krajinách, akými sú Belgicko a Francúzsko, a tým sa stalo sklo hviezdnym produktom v oblasti interiérového a exteriérového dizajnu.

Pre menších výrobcov laminovaného skla

Vďaka jednoduchej manipulácii a možnosti laminovania pri nízkom tlaku a teplote bez potreby autoklávy, tento produkt môže používať ktorákoľvek menšia sklárska dielňa. Na druhej strane, keďže je možné ho používať aj s autoklávou, môžu ho taktiež používať aj veľké spoločnosti.

Pri výstavbe: 

Jej odolnosť voči adverzným podmienkam, jej charakteristika akou je priehľadnosť, správanie sa na svetle a izolácia hluku z nej robia dôležitý produkt v tomto odvetví. Dnes sa sklo čoraz viac využíva na podlahy, steny, stropy atď.

 

ROSCO – farebné laminovacie fólie

Tieto laminovacie PET fólie distribuujeme vo viac ako 300 farebných odtieňoch s rôznym stupňom transparentnosti (priehľadnosti). Vďaka rôznorodým farebným variáciám sú fólie ROSCO obľúbeným a cenovo dostupným komponentom využívaným v oblasti dizajnérskeho skla. Pretoho správneho odtieňa fólie ROSCO pre Vás, kliknite tu . . . viac informácií a výber   http://www.rosco.com
pre výber farby ďalej na Quick Links → Colour Filters → E-Colour +

 

VIEWCOL – laminovacie fólie s akýmkoľvek grafickým obrazom

Jedinečná patentovaná technológia tlače od austrálskej spoločnosti Viewcol: unikátny tlačový proces vnáša do oblasti aplikácie atramentu do PET fólie nový rozmer. Priame vstrekovanie atramentu do Pet fólie spôsobí, že obraz, ktorý sa má vytlačiť na Pet fóliu sa stáva neoddeliteľnou súčasťou fólie a nie je iba "obyčajne" vytlačený na jej povrch. Takáto tlač ponúka vynikajúci farebný rozsah a úroveň sýtosti obrazu, textu a farebných odtieňov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších kritikov tlače a farieb. Toto riešenie ďalej zmnohonásobuje životnosť tlačenej fólie, ktorá je po tlači obohatená o nové kvalitatívne vlastnosti ako lepšia priľnavosť, odolnosť voči vyblednutiu farby, UV-žiareniu, vode atď.


Viewcol - technické informácie /pdf súbor/

 

Hlavné prednosti:

- Vytlačený obraz je štrukturálnou súčasťou Pet fólie
- Vynikajúca farebnosť a sýtosť obrazu
- Odolnosť voči vyblednutiu, UV-žiareniu, vode
- Perfektná priľnavosť


TEMA – dostupné laminovacie pece

Laminovacie pece TEMA sú výsledkom viac než 20 ročnej skúsenosti expertov v sklárskom priemysle, ktorí sa zaoberali vákuovým procesom výroby skla. Pece TEMA, sú cenovo dostupné (v porovnaní s autoklávou), pritom je zachovaná vysoká kvalita laminácie skla. Konštrukcia kladie dôraz na detail, kvalitu použitých materiálov a spoľahlivosť prevádzky pece. Zákazníci si môžu namodifikovať vlastný modul pece od malých typov až po veľké pece s prídavnými komponentmi. Na peci je možnosť kontrolovať teplotu cez niekoľko kontrolných panelov, nadefinovať výrobný proces cez niekoľko výrobných programov a tiež je umožnená digitálna kontrola vákua. Pri peciach, kde sa dodávajú 2 až 4 komory na laminovanie je možnosť kontrolovať proces výroby u každej komory (šuplíka) samostatne, čo oceníte hlavne pri organizácii práce. Výrobca pecí TEMA zabezpečuje tiež inštaláciu pece. Pec je ideálna na laminovanie skla pri využití laminovacích fólii ako EVASAFE, ROSCO, VIEWCOL a pod.


Tema - katalóg /pdf súbor/

dostupná laminovacia pec Tema


© 2013-2014 Copyright EVAGLASS Created by weweDesign