O NÁS       LAMINOVACIE FÓLIE A PECE       REFERENCIE      KONTAKT

 

O NÁS

 

showroom firmy Evaglass

 

História

Evaglass, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2009. Od našich začiatkov sme sa zamerali na distribúciu a poradenstvo bezpečnostných fólii EVASAFE™ pre Slovenskú republiku a Českú republiku. Kvôli jednoduchému zavedeniu vkladaných materiálov spôsobila táto fólia revolúciu v sektore dekorovania interiérového a exteriérového priestoru. V nadväznosti na našu hlavnú činnosť sme sa snažili rozšíriť portfólio ponúkaných produktov o ďalšie. Neskôr k fóliám EVASAFE™ pribudla distribúcia farebných PET fólii ROSCO a Viewcol, ktoré dodali bezpečnostnej čírej fólii nový farebný rozmer. S distribúciou laminovacích peci TEMA sme začali z dôvodu, že predstavujú vysokokvalitnú alternatívu tradičným autoklávam a pritom ich je možné kúpiť za zlomkovú cenu. Týmto sme chceli umožniť aj menším spoločnostiam využívať moderné fólie.

 

Súčasnosť
Rozhodli sme sa teda využiť na naše know-how a viacročné skúsenosti s poradenstvom v sklárskom odvetví v súlade s novými nastupujúcimi trendmi. Logickým vyústením hore spomenutých faktorov je, že sa okrem distribúcie materiálov a poradenstva zameriavame aj na výrobu. Konkrétne ide o tieto produkty, ktoré disponujú kľúčovými vlastnosťami - dizajn, jedinečnosť, trvanlivosť, odolnosť.


Homeglass

Dizajnové a interiérové sklo, ktoré je vhodné tak do interiéru či exteriéru. Môže sa využiť všade, kde bývame, pracujeme alebo trávime voľný čas. Je možné ho použiť ako prvok kuchynskej linky, sprchovacieho kútu, zásteny, konferenčného stolíka, balkónového a schodiskového zábradlia, posuvnej skrine, dekorovanie stien, paragóny, markízy, informačné tabule, tabule s firemnými logami, a pod.  (Pre viac informácii kliknite tu ).

 

Epitafglass

Luxusné epitafné dosky zo skla. Je to úplne nový produkt na trhu, kde samozrejmosťou je pridávanie portrétu (portrétov) zosnulého, tradičného alebo moderného pozadia, neobmedzený počet znakov, krížov, ornamentov a dokonca vytvorenie celej epitafnej dosky podľa vašich požiadaviek a predstáv. Je rozdelený do dvoch kategórii – Classic (tradičné a konzervatívne návrhy) a Modern (modernejšie a svetskejšie návrhy). (Pre viac informácii kliknite tu ).

 

Infraglass

Infračervené sklenené radiátory využívajú princíp slnečného žiarenia. Radiátor v sebe kombinuje tri kľúčové vlastnosti - úsporu energie použitej na výhrev miestnosti, zdravotné účinky infračerveného žiarenia a príťažlivý dizajn. Okrem toho ich povrch nie je horúci, je ich jednoduché nainštalovať a počas prevádzky negenerujú žiaden hluk. Je možné ho tiež vyrobiť ako zrkadlo alebo pridať obrazový motív (ornament, maľba, obľúbená fotka, abstraktný obrázok – teda čokoľvek, čo chcete). (Pre viac informácii kliknite tu ).

 

Artglass

Umenie v skle. Koncepcia tohto produktu je založená na možnosti dať si zalaminovať originálne umelecké dielo alebo kópiu umeleckého diela do skla. Výsledkom toho je technicky kvalitný umelecký obraz, pod ktorý sa nepodpíše zub času. Dávame možnosť známym aj menej známym umelcom prezentovať svoje umelecké diela na našej webovej stránke. (Pre viac informácii kliknite tu ).

NÁŠ TEAM
ING. DALIBOR MÁLEK MGR. ĽUBOMÍR TOROPILA VLADIMÍR KAČO
  CEO Sales Representative Graphic Designer
  dalibor.malek@evaglass.eu lubomir.toropila@evaglass.eu vladimir.kaco@evaglass.eu
       
NA STIAHNUTIE      

Evaglass - Obchodné podmienky /pdf súbor/

 Evaglass - Reklamačný poriadok /pdf súbor/


© 2013-2014 Copyright EVAGLASS Created by weweDesign